Gazeta Wyborcza - koszt nadania ogłoszenia

Ile to kosztuje?

Dokładnie tyle, ile zapłacilibyście Państwo za ogłoszenie idąc bezpośrednio do Biur Ogłoszeń Gazety Wyborczej w Państwa miejscowości, albo... jeszcze mniej.

Stali Klienci mogą bowiem liczyć na dodatkowe rabaty, niezależne od tych wynikających z cenników Gazety (np. z tytułu powtórzeń emisji).


Czy można jeszcze taniej?

Można.

Wystarczy podpisać z nami stałą umowę na obsługę ogłoszeń do Gazety Wyborczej. Dzięki temu zyskacie Państwo dodatkowe upusty, które poważnie obniżą koszt publikacji Państwa ogłoszeń do gazety.

Umowa nie musi zawierać deklaracji kwoty, jaką Państwo planujecie wydać na ogłoszenia np. w ciągu roku. Umowa z deklaracją kwoty jest jednak bardzo korzystna finansowo, zachęcamy Państwa do rozważenia możliwości jej zawarcia. Jeśli są Państwo zainteresowani tą formą współpracy, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem handlowym - tel. 71 789 44 00.


Czy oprócz kosztów ogłoszeń nasze usługi są związane z jeszcze jakimiś dodatkowymi opłatami?

Absolutnie nie. Wielu naszych Klientów jest zdziwionych, że mogą liczyć w naszej firmie na tak wiele bez dodatkowych kosztów. Cokolwiek dla Państwa robimy, jest to zawarte w cenie samych ogłoszeń.


Czy mogą Państwo liczyć na lepsze warunki niż w innych firmach specjalizujących się w ogłoszeniach?

Zawsze jest to jednak przedmiotem negocjacji i oczywiście serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jeśli np. nie są Państwo zadowoleni z firmy, z którą obecnie współpracujecie, lub nie satysfakcjonują Państwa efekty ogłoszeń, nasi konsultanci zrobią wszystko, aby współpracę z Koncesjonowanym Biurem Gazety Wyborczej Europartner oceniali Państwo wyłącznie pozytywnie. Chcemy być sojusznikiem Państwa biznesu, a to znaczy - pracować dla Was.


Nie twierdzimy, że mamy ceny najniższe na rynku. Uważamy, że lepsze warunki współpracy mogą oznaczać lepsze rabaty, ale również taką modyfikację ogłoszeń, dzięki której w ramach tej samej kwoty osiągniecie Państwo bardziej satysfakcjonujące rezultaty. Obniżanie kosztów ogłoszeń jest ważne, ale przecież nie powinno odbywać się ze szkodą dla ich skuteczności.

© 2010 Europartner, wykonanie: Evasoft
Nekrolog w Wyborczej Kondolencje w Wyborczej Ogłoszenia Wyborcza Praca Gazeta Wyborcza Komunikaty w Gazecie Wyborczej Nekrologi Wyborcza ogłoszenia Biuro ogłoszeń Gazety Wyborczej Nadaj ogłoszenie drobne Kondolencje Biuro ogłoszeń Rzeczpospolitej Biuro rachunkowe MCportal.pl katalog stron