Gazeta Wyborcza - Komunikaty

Dodatek Komunikaty w Gazecie Wyborczej ukazuje się w każdy wtorek.


W pozostałe dni tygodnia ogłoszenia przetargowe mogą zostać publikowane są w grzbiecie głównym Gazety (mają Państwo wybór - strony redakcyjne, ogłoszeniowe lub ogłoszenia drobne w rubryce Komunikaty).

Wspomniany wyżej Dodatek Komunikaty podobnie jak cała Gazeta Wyborcza ukazuje się na terenie całej Polski wraz z siedemnastoma dodatkami lokalnymi. Oznacza to, że ogłoszenie może, ale nie musi mieć zasięgu ogólnopolskiego.


Każdy anons – większy ramkowy i mniejszy drobny - można opublikować w dowolnie wybranym przez siebie regionie, np. w Gazecie Stołecznej, Trójmiejskiej, o zasięgu mazowieckim, dolnośląskim, śląskim, białostockim, itp.

Istotną zaletą Dodatku w wydaniu ogólnopolskim Gazety Wyborczej jest stosowanie tematycznego usystematyzowania zamieszczanych komunikatów na:
  • Komunikaty - nieruchomości
  • Komunikaty - zamówienia publiczne, komunikaty urzędów i firm, ogłoszenia sądowe i inne.

Wszystkie ogłoszenia tzw. komunikatowe zlecone i wydrukowane w Gazecie Wyborczej trafiają automatycznie, bez dodatkowych opłat, do Internetu na www.komunikaty.pl*


Kalkulacja ofert w dodatku Komunikaty Gazety Wyborczej odbywa się identycznie jak w przypadku pozostałych ogłoszeń w Gazecie – ostateczna cena uzależniona jest od ilości emisji i - wielkości ogłoszenia (w przypadku ogłoszeń modułowych), ilości linii (ogłoszenia drobne) oraz ilości linii i szpalt (w przypadku ogłoszeń drobnych graficznych). Dokładniejsze informacje na ten temat znajdą Państwo w działach poświęconych ogłoszeniom drobnym i reklamom modułowym.


Każdemu klientowi proponujemy, aby za pomocą maila wysłał do nas treść ogłoszenia – z zaznaczeniem zasięgu oraz ilości emisji. Na tej podstawie przygotowujemy gotową kalkulację i odsyłamy - mailem, faksem - wraz z przykładowymi projektami. Umożliwia to Państwu poznanie ceny ogłoszenia bez zastanawiania się nad ilością modułów lub linii tekstu.Wszystkie kalkulacje dokonywane przez konsultantów naszego Biura Ogłoszeń dokonywane są w oparciu o cenniki wydawcy Gazety Wyborczej:

Podany wyżej cennik dotyczy ogloszen o charakterze komunikatowym. W innym przypadku cena ogłoszenia może ulec zmianie - często uzależniona jest od cenników ogłoszeń na stronach ogłoszeniowych, redakcyjnych w wybranym dniu tygodnia.Na wszystkie Państwa pytania czekamy pod numerami:

tel. 71 789 44 00

tel. 71 789 44 02

tel. kom. 791 869 860

tel. kom. 791 869 862

fax: 71 724 20 85

lub pod adresem e-mail: komunikaty@nadajwgazecie.pl

© 2010 Europartner, wykonanie: Evasoft
Nekrolog w Wyborczej Kondolencje w Wyborczej Ogłoszenia Wyborcza Praca Gazeta Wyborcza Komunikaty w Gazecie Wyborczej Nekrologi Wyborcza ogłoszenia Biuro ogłoszeń Gazety Wyborczej Nadaj ogłoszenie drobne Kondolencje Biuro ogłoszeń Rzeczpospolitej Biuro rachunkowe MCportal.pl katalog stron