Gazeta Wyborcza - Biuro Ogłoszeń Europartner

Centrum Ogłoszeń Prasowych Europartner – Koncesjonowane Biuro Ogłoszeń Gazety Wyborczej

, serdecznie zaprasza do nawiązania współpracy w zakresie obsługi zamieszczanych przez Państwa reklam, ogłoszeń i nekrologów do Gazety Wyborczej.


Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw jak i osób prywatnych.


Niektórzy z nas mają 18-letnie doświadczenie we współpracy z Gazetą Wyborczą. Nie umknęła naszej uwadze żadna zmiana w ofercie Gazety, z uwagą śledzimy również jak zmieniają się oczekiwania Klientów zamieszczających anonse prasowe, jak zmienia się treść ogłoszeń, ich ilość i szata graficzna.


Robimy prawie wszystko, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów. W szczególności:

 • wyjaśniamy wszystkie wątpliwości - rozumiemy, że możecie Państwo mieć problem w przebrnięciu przez gąszcz informacji na jakie trafiacie chcąc zamówić ogłoszenie do Gazety Wyborczej.
 • służymy radą w wyborze formy ogłoszenia – biorąc pod uwagę oczekiwania dotyczące terminu publikacji i budżetu przeznaczonego na ogłoszenie, reklamę, czy nekrolog lub kondolencje
 • pomagamy w redagowaniu treści. Nie tylko wówczas, gdy zamieszczacie Państwo informację o rekrutacji, sprzedaży/kupnie nieruchomości, czy usługach.
 • przygotujemy projekt reklamy, ogłoszenia. Nasze studio zrobi to dla Państwa zupełnie za darmo.
 • zapewniamy pełną dyskrecję i maksimum zrozumienia. Również w przypadku gdy przyszło Wam pożegnać Bliską Osobę i musicie zamówić nekrolog w Gazecie Wyborczej czy kondolencje, a nie wiecie jak to zrobić. Rozumiemy, że są to dla Was bardzo trudne chwile, i staramy się pomóc służąc naszą pomocą, wiedzą i doświadczeniem
 • mocny nacisk kładziemy na Państwa wygodę. Wszystkie sprawy związane z ogłoszeniami do Gazety Wyborczej mogą Państwo załatwić z nami bez potrzeby jakichkolwiek wyjazdów, kolejek, korków. Zlecenia publikacji przyjmujemy przez e-mail, telefon i fax.

Ważnym jest fakt, że zlecając u nas ogłoszenie za pomocą telefonu czy Internetu płacicie Państwo za nie dokładnie tyle, ile na miejscu w Biurze Ogłoszeń Gazety Wyborczej - bez dodatkowych opłat za usługę online. Jeżeli wolą Państwo rozmowy bezpośrednie nasz doradca przyjedzie do Państwa w umówionym dniu i godzinie. Do Państwa dyspozycji zostawiamy również nasze biuro ogłoszeń – zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00 oraz w soboty w godz. 9.00-14.00.


Klientom zamieszczającym za naszym pośrednictwem ogłoszenia, reklamy, nekologi i kondolencje w tytule Gazeta Wyborcza zapewniamy ponadto:

 • zbieranie ofert rekrutacyjnych (zachowanie dyskrecji poprzez możliwość bezpłatnego korzystania z naszej skrytki pocztowej)
 • przypisanie do Państwa obsługi jednego doradcy całościowo odpowiedzialnego za współpracę, mającego pełną potrzebną wiedzę i kompetencje
 • naszą pełną dyspozycyjność (również w dni wolne i poza godzinami pracy)
 • pełny komfort wynikający z błyskawicznego przepływu informacji, szybkości udzielanych odpowiedzi, szybkości realizowanych zleceń nagłych i pilnych
 • atrakcyjne warunki płatności
 • atrakcyjne rabaty wykraczające poza cennik Gazety Wyborczej

Naszą największą nagrodą jest stale rosnąca ilość zadowolonych ze współpracy z nami firm.

Będzie dla nas naprawdę wielkim zaszczytem, jeżeli zechcą Państwo
do Nich dołączyć.

© 2010 Europartner, wykonanie: Evasoft
Nekrolog w Wyborczej Kondolencje w Wyborczej Ogłoszenia Wyborcza Praca Gazeta Wyborcza Komunikaty w Gazecie Wyborczej Nekrologi Wyborcza ogłoszenia Biuro ogłoszeń Gazety Wyborczej Nadaj ogłoszenie drobne Kondolencje Biuro ogłoszeń Rzeczpospolitej Biuro rachunkowe MCportal.pl katalog stron