Jak zamówić ogłoszenie przez telefon do Gazety Wyborczej

Krok pierwszy

Jeśli macie Państwo ustaloną treść ogłoszenia, jaką chcecie Państwo zamieścić w Gazecie Wyborczej termin oraz miejsce jego publikacji, nasz konsultant w czasie rozmowy telefonicznej dokona wstępnej wyceny. W przypadku gdy nie są Państwo pewni, kiedy i gdzie opublikować ogłoszenie aby przyniosło najlepszy skutek - na Wasze życzenie pomożemy w zredagowaniu treści i zasugerujemy najlepsze rozwiązanie.


Krok drugi

W przypadku ogłoszeń drobnych w ramkach, z logo oraz ogłoszeń modułowych do Gazety Wyborczej mogą Państwo zażyczyć sobie przesłanie Waszego ogłoszenia do akceptacji - faxem lub mailem.


Krok trzeci

Jeżeli zaakceptują Państwo cenę i wzór ogłoszenia, konsultant zanotuje dane do wystawienia faktury oraz ustali sposób dokonania przez Państwa płatności. Płatność może zostać dokonana gotówką w naszym biurze, przelewem bankowym, lub za pośrednictwem naszego formularza poprzez płatności online (wystawiamy faktury pro-forma).


Krok czwarty

Kierujemy ogłoszenie do druku, wcześniej jednak poprosimy o:

  • nowych Klientów - przesłanie dowodu dokonania przelewu lub dokonanie płatności online z naszej strony (w przypadku nekrologów i kondolencji często rezygnujemy z przedpłaty z powodu pilności zleceń)
  • stałych Klientów, którzy mogą liczyć na dogodne terminy płatności - faks lub skan podpisanego zamówienia.


Koncesjonowane Biuro Ogłoszeń Gazety Wyborczej Europartner czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.


Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
tel. 71 789 44 00
tel. 71 789 44 02
e-mail: zlecenia@wyborczej.pl

© 2010 Europartner, wykonanie: Evasoft
Nekrolog w Wyborczej Kondolencje w Wyborczej Ogłoszenia Wyborcza Praca Gazeta Wyborcza Komunikaty w Gazecie Wyborczej Nekrologi Wyborcza ogłoszenia Biuro ogłoszeń Gazety Wyborczej Nadaj ogłoszenie drobne Kondolencje Biuro ogłoszeń Rzeczpospolitej Biuro rachunkowe MCportal.pl katalog stron